Zarządzanie projektami, zespołem i analiza IT

podcast

Zarządzanie kryzysowe: Co robić gdy produkcja leży?

Dowiesz się:

🎯 Co robić gdy jest kryzys – od czego zacząć?
🎯 Dlaczego czujesz że cały kryzys jest na Twoich barkach?
🎯 Jak zaangażować zespół do naprawy sytuacji?
🎯 Jak dobrać ludzi do rozwiązania problemu?
🎯 Co robić z narzekaczami?
🎯 Jak zrobić analizę post-mortem po kryzysie?

Dzisiejszy odcinek jest o zarządzaniu kryzysowym. Zebrałem w nim garść przemyśleń jak odnaleźć się w takiej sytuacji gdy twój produkt „nie działa” na produkcji. Wiele osób się stresuje i jest sparaliżowana, nie podejmują dobrych decyzji, lub podejmują niewłaściwe.

Kolejnym aspektem jest zarządzanie zespołem podczas kryzysem – uważam, to za piekielnie ważne i trudne. W tym odcinku zdradzam swoje wskazówki.

Zanim jednak przejdę do odcinka, uważam, że należy ci się kilka słów wyjaśnień.

Ostatni odcinek podcastu ukazał się we wrześniu 2021 – to ponad dwa lata przerwy. Miałem dużo wyrzutów sumienia, że przestałem nagrywać. Złożyło się na to kilka czynników. Nie chcę szukać wymówek – kluczową rzeczą był po prostu brak motywacji. Myślę też, że przeszedłem delikatne wypalenie zawodowe. Trochę czułem, że tematy, które poruszałem – wyceny i dokumentacja są przemielone przeze mnie tysiąc razy. Nie pomógł też fakt, że gdy już miałem całą roadmapę podcastu – miałem wypadek. Przygotowując się do zawodów triathlonowych, miałem wypadek na rowerze i złamałem dwie ręce. Tak, miałem dwie ręce w gipsie w jednym momencie. Jak możesz sobie wyobrazić, bardzo trudny dla mnie okres. Po tem po prostu zapomniałem o tym.

W międzyczasie też naprawdę dużo się nauczyłem. Zmieniłem projekty i zebrałem naprawdę dużą dawkę nowego doświadczenia, którym chciałbym się z Wami podzielić!

Nie chcę obiecywać niewiadomo czego – przyszłość pokażę co będzie dalej z podcastem. Daj mi szansę i zasubskrybuj żeby wiedzieć na bieżąco o kolejnych odcinkach.

W każdym razie zapraszam Cię do drugiego sezonu mojego podcastu!


Dziękuję, że przeczytałeś ❤️

Pssst... przygotowałem dla Ciebie kilka prezentów - wybierz co Ci się przyda! 👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.