YouTube: Jak stworzyć software house? – 6 wskazówek

Prowadzenie własnej firmy programistycznej nie jest łatwe – musisz sobie zdawać sprawę z odpowiedzialności, którą bierzesz oraz nowych problemów, które będą na twojej głowie. Początki współpracy zawsze są trudne – dlatego warto wykorzystać wszystkie możliwe okazje, mam tutaj na myśli przekształcenie swojego pracodawcę w pierwszego klienta. Rozpoczynając współpracę na zasadach B2B przygotowujesz grunt pod przyszłe rozszerzenie relacji jako software house. Po ustabilizowaniu sytuacji z pracownikami i klientem – warto zacząć skalować swoją działalność minimalizując ryzyko utraty płynności finansowej – szukając kolejnych klientów.

Wersja tekstowa: jak stworzyć software house?


Stworzyłem ebook o zarządzaniu projektami, analizie IT i startupach, który możesz bezpłatnie pobrać zapisując się na poniższą listę mailingową.


Na co dzień prowadzę fresh-apps.com.

Jeśli wpis ci się spodobał, udostępnij go lub śledź mnie na facebooku, twitterze, LinkedIn lub subskrybuj mój kanał na YouTube – twoja interakcja motywuje do dalszego pisania! Jeśli interesują cię podobne treści, dopisz się do newslettera (na górze strony) :).


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.