Ebook o zarządzaniu projektami

Prowadzę blog już ponad trzy lata, piszę regularnie – trochę treści się nazbierało przez ten czas. Postanowiłem stworzyć z wyselekcjonowanych wpisów ebooka i udostępnić go za darmo wszystkim zainteresowanym.

Jest to pilotażowy projekt – chcę zobaczyć czy będzie cieszył się zainteresowaniem. Myślę, że ebook może ci się przydać m.in. w sytuacji, gdy nie jesteś na bieżąco z moimi wpisami i chcesz je nadrobić będąc np offline lub preferując czytnik Kindle.

Plik będę aktualizował co „co jakiś czas” – dokładając do niego nowe wpisy, a dzięki chronologicznemu ułożeniu będziesz mógł w prosty sposób „doczytywać” zaległe wpisy.


ebook zarządzanieInformacje o ebooku:

Wersja: 3
Liczba stron: 198

 

Jak możesz mi pomóć?

Udostępnij tą stronę na swoich mediach społecznościowych (możesz mnie oznaczyć 🙂 ) i śledź mnie na moich kontach Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn.


Tak jak wcześniej wspomniałem – będę „co jakiś czas” (2-3x w roku) wydawał nowe wersje ebooka. W związku z tym będę wdzięczny za przesłanie uwag na jego temat – być może zauważyłeś gdzieś literówkę, formatowanie jest niewłaściwe lub cokolwiek innego. Podziel się ze mną swoją opinią.